Для возможности связаться с данным соискателем, вы должны авторизоваться как работодатель.

Менеджер по работе с клиентами 8 000 грн

Юлія Подмока
Полная занятость
Возраст: 35
Добавлена: 22 Апреля 2018
Город: Ровно

Дополнительные сведения

Особові дані:
П.І.Б.:Подмока Юлія Олександрівна
Домашня адреса:33013, м. Рівне,
Ел. пошта: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Дата народження: 22 грудня 1983 року
Місце народження: смт. Гоща, Гощанського р-ну, Рівненської обл.
Громадянство: України
Сімейний стан: Не заміжня
Діти:-
Мета пошуку :
Знайти роботу в стабільній установі для більш ефективного використання свого досвіду та набуття нових навичок. Прагнення отримати досвід та навики роботи у новій сфері. Бажання здобути позитивні результати від роботи та внести власний внесок в розвиток підприємства.
Освіта:
Здобула вищу освіту в сфері економіки (в 2005р. закінчила Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко – гуманітарний університет» ім. академіка Степана Дем’янчука з дипломом спеціаліста з фінансів, спеціальність «Фінанси підприємств»).
Досвід роботи:
з 09.2017– до сьогодні
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН
Посада: Менеджер з обслуговування клієнтів
Обов’язки:
-Прийом вхідних та здійснення вихідних дзвінків на предмет збільшення обсягів продажу ; - Консультування клієнтів (загальна інформація, технічні та фінансові питання); - Реєстрація інформації у базі даних 1 С; Формування та відправка в БД 1 С клієнтських замовлень.
Досвід роботи:
з 11.2008 – 09.2017рр.
ПАТ «СБЕРБАНК», м. Рівне
Посада:Головний фахівець сектору корпоративного бізнесу ПАТ «СБЕРБАНК».
Обов’язки:
Ведення переговорів та налагодження довгострокових партнерських відносин з клієнтами, залучення та розрахунково – касове обслуговування юридичних осіб, розвиток клієнтської бази, продаж банківських продуктів/послуг; організація та координування роботи з клієнтами; проведення фінансово-економічного аналізу клієнтів;фінансовий моніторинг; постійний моніторинг ринку банківських послуг; ведення рахунків юридичних осіб ; операції на Міжбанку (обслуговування зовнішньоекономічних контрактів та розрахунків по ним), продаж банківських металів та ін.
Досягнення:Налагодження роботи відділення щодо обслуговування юридичних осіб ; виконання поставлених показників, формування команди однодумців.
з 09.2006 – до 09.2008РФ ТОВ «УКРПРОМБАНК», м. Рівне
Посада:економіст з обслуговування фізичних та юридичних осіб ТОВ «УКРПРОМБАНК».
Обов’язки:
Залучення та ведення рахунків фізичних та юридичних осіб, здійснення переказів фізичних осіб, в т.ч. в по системі «Вестерн-Юніон», «Анелік» та ін.; фінансовий моніторинг; формування та передача звітності до філії Банку продаж банківських продуктів/послуг; ведення переговорів та налагодження довгострокових партнерських відносин з клієнтами, розвиток клієнтської бази, організація та координування роботи з клієнтами.
з 10.2005 – до 09.2006 АТ «Ощадбанк» м. Рівне
Посада: Касир - контролер АТ «Ощадбанк».
Обов’язки:
Продаж банківських продуктів/послуг; залучення та розрахунково – касове обслуговування юридичних осіб, ведення рахунків фізичних та юридичних осіб, спектр послуг за платіжними картками.
Володіння мовами
Оцінка рівня за 10 -ти бальною шкалою.
Мова Розумію Читаю РозмовляюПишу
Українська10101010
Російська10101010
Англійська5535
Додаткові навички:
•Персональний комп’ютер.
Оцінка рівня за 10 -ти бальною шкалою.
ПрограмаСамооцінка
Word10
Excel9
Power Point8
Access6
Acrobat Reader6
Outlook7
Outlook Express10
1 C4
Internet 10
Додаткова інформація:
Особисті якості: комунікабельна, відповідальна, легко знаходжу спільну мову з людьми, наполеглива, пунктуальна, уважна, маю активну життєву позицію, організаторські здібності, вмію аналізувати та логічно мислити.
«__»_________ 2018 р. Ю.О. Подмока