Для возможности связаться с данным соискателем, вы должны авторизоваться как работодатель.

Визовый менеджер 8 000 грн

Юлія Подмока
Полная занятость
Возраст: 35
Добавлена: 22 Апреля 2018
Город: Ровно

Опыт работы

Менеджер з обслуговування клієнтів
Сентябрь 2017 - Март 2018
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН
Прийом вхідних та здійснення вихідних дзвінків на предмет збільшення обсягів продажу ; - Консультування клієнтів (загальна інформація, технічні та фінансові питання); - Реєстрація інформації у базі даних 1 С; Формування та відправка в БД 1 С клієнтських замовлень.
Головний фахівець сектору корпоративного бізнесу ПАТ «СБЕРБАНК».
Ноябрь 2008 - Сентябрь 2017
ПАТ «СБЕРБАНК»
Ведення переговорів та налагодження довгострокових партнерських відносин з клієнтами, залучення та розрахунково – касове обслуговування юридичних осіб, розвиток клієнтської бази, продаж банківських продуктів/послуг; організація та координування роботи з клієнтами; проведення фінансово-економічного аналізу клієнтів;фінансовий моніторинг; постійний моніторинг ринку банківських послуг; ведення рахунків юридичних осіб ; операції на Міжбанку (обслуговування зовнішньоекономічних контрактів та розрахунків по ним), продаж банківських металів та ін. Досягнення:Налагодження роботи відділення щодо обслуговування юридичних осіб ; виконання поставлених показників, формування команди однодумців.
Економіст з обслуговування фізичних та юридичних осіб
Сентябрь 2006 - Сентябрь 2008
РФ ТОВ «УКРПРОМБАНК»
Залучення та ведення рахунків фізичних та юридичних осіб, здійснення переказів фізичних осіб, в т.ч. в по системі «Вестерн-Юніон», «Анелік» та ін.; фінансовий моніторинг; формування та передача звітності до філії Банку продаж банківських продуктів/послуг; ведення переговорів та налагодження довгострокових партнерських відносин з клієнтами, розвиток клієнтської бази, організація та координування роботи з клієнтами.
Касир - контролер
Октябрь 2005 - Сентябрь 2006
АТ «Ощадбанк» м. Рівне
Продаж банківських продуктів/послуг; залучення та розрахунково – касове обслуговування юридичних осіб, ведення рахунків фізичних та юридичних осіб, спектр послуг за платіжними картками.

Образование

Высшее
Сентябрь 2000 - Август 2005
Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко – гуманітарний університет» ім. академіка Степана Дем’янчука

Дополнительные сведения

Особисті якості: комунікабельна, відповідальна, легко знаходжу спільну мову з людьми, наполеглива, пунктуальна, уважна, маю активну життєву позицію, організаторські здібності, вмію аналізувати та логічно мислити.